• Ново
Subrte 2-парчиња quекард Спанде истегнување на каучот, Slipcovers, Loveseat, Black

Subrte 2-парчиња quекард Спанде истегнување на каучот, Slipcovers, Loveseat, Black

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Ткаенина : Ние користиме високо квалитетни материјали кои имаат голема еластичност, подобро покривајќи ја троседот. Нашите 2-парчиња тросеви лизгачи се состојат од 2 дела, едниот е основен лизгач, а другиот е перница за перници. Може да одговара на вашата тросед посовршена, покривајќи ја троседот во некогаш раб. И нашите софа -лизгачи користат уникатна технологија за боење, таа нема да избледи. Големина на мерка : Чаир : 32-47 "ширина од инч (80-120см); lovesубов : 57-70 " ширина инчи (145-180см); Софа : 72-92 "ширина од инчи (185-235 см). Нашите софа-лизгачи се вклопуваат за повеќето софа, Т-перничето троседот кожа софа и софа. Карактеристики : Ткаенина : Ние користиме високо квалитетни материјали кои имаат голема еластичност, подобро покривајќи ја троседот. Нашите 2-парчиња софа за софи се состојат од 2 дела, едниот е основен лизгач, а другиот е перница за перници. Може да одговара на вашиот тросед посовршен, покривање Софа во секогаш раб. И нашите софа-лизгачи користат уникатна технологија за боење, нема да избледи . мерка Големина : Чаир : 32-47 "ширина од инч (80-120см);. Loveseat : 57-70 "ширина од инч (145-180cm);. Софа : 72-92" ширина инчи (185-235cm) . Нашите лизгачи на софата се вклопуваат за повеќето софа, Т-кушион софа кожа софа и софа. Исто така одговара за столче за барел, смокидо софа. Ве молиме, погледнете ги следниве легенди на фигурата на описот на производот . Известување : -Известување за различна резолуција на светлосен и различен компјутерски екран, бојата прикажана на екранот може да биде малку поразлична од реалната - - Ве молиме, измерете ја вашата тросед пред да изберете еден од нашите лизгалки за софа.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Subrte Comfort Reversible Chaise Lounge Slipcover, песок
  • Ново
Мислење на купувачите:

Subrte Comfort Reversible Chaise Lounge Slipcover, песок

Совршено за семејни простории и обични украсни стилови, Subrtex луксузно ватирана луксузна удобност Chaise Loun

DEN 500.00