• Ново
37 Софа со меки миленичиња, софа со висок истегнување на аукфа со стапало од дрво, миленичиња миленичиња кучиња мачки за заштита

37 Софа со меки миленичиња, софа со висок истегнување на аукфа со стапало од дрво, миленичиња миленичиња кучиња

Buyers rating:
DEN 863.84

Износ

Детали за производот : Удобно и безбедно Овој кревет за домашни миленици е произведен со стока од дрво и постелнина за да понуди стабилна структура, како и удобно место за кучиња и мачки. Цврстата дрвена структура гарантира дека кучето може да биде многу безбедно додека спие на софата. Елегантно стапало на дрво има 4 пластични софа стапала, украсени со жито од дрво. Со овие стапала, кучињата можат да седат неколку инчи од земјата, миленичињата се заштитени од ладни или топли подови. На дното на стапалото, има пластична подлога за стапало што не се лизга, нема да му наштети на подот. Одвојна перница Оваа софа за домашни миленици доаѓа со одвојлива перница за да се обезбеди едноставен процес на чистење. Кога ќе се извалка, можете директно да го отпакувате и чистите капакот на перница. На тој начин, непотребно е да се грижите како да го одржувате софата за миленичиња чиста. Вашето домашно милениче може да ужива во чистата и удобна тросед или кревет во вашата куќа. Две бои и димензии со оглед на различните потреби од клиентите, овој софа за миленичиња беше објавен во две бои, сива и беж. Комбинациите на боите претставуваат елегантна и пријатна што носи среќа атмосфера во вашиот дом. Димензијата на овој софа за миленичиња е 37,4 ”x 24,8” x 15,7 ”. Карактеристики : Тип на производ : Дизајн на софа за домашни миленици : Модерен материјал : Постелнината + дрвена рамка + Боја на пена : Сива/беж перници Вклучени : Без тежина Капацитет : 125 фунти Собрание : Потребно е склопување на возрасни : Нема димензии на производот : распространета големина на софата : 37,4 ”x 24.8 „X 15,7“ Севкупна тежина на производот : 23,33 фунти Тежина на пакет : 26,84 фунти 37 "мека софа за домашни миленици, софа со висок истегнување на аукфа со стапало на дрво, миленичиња миленичиња кучиња мачки доказ за мебел за мебел што не се лизгаат, одвојлива перница за софа (софа, беж) .

Декларирани својства

Најдобри предлози

Јосиф внатре W внатре
  • Ново
Мислење на купувачите:

Јосиф внатре W внатре

Quick Fit Joseph Flannel Реверзибилна водоотпорна микрофибер тросед софа : Реверзибилен дизајн : 2 Изгледа во 1 фипт

DEN 0.67
Покрив за мебел за миленичиња Furhaven
  • Ново
Мислење на купувачите:

Покрив за мебел за миленичиња Furhaven

Целосно реверзибилни, заштитени со мебел за мебел, меки витани, помагаат да се задржат миленичиња, влага

DEN 671.84