• Ново
Главни мрежи за филтрирање на светло за печатење на светло за печатење во кујната Куртјан Ниво и Валент, сет од 3 парчиња, црвена, 56х36

Главни мрежи за филтрирање на светло за печатење на светло за печатење во кујната Куртјан Ниво и Валент, сет

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Ажурирајте го вашиот мал простор за прозорец со главни мрежи за филтрирање на светлина, џеб, кујнски завеса и валенти од 3 парчиња. Достапно и во цврста боја и со отпечатоци, сигурно ќе го пронајдете најдоброто вклопување за вашиот простор. Совршено за кујната, бањата или појадок ќош. Затворете ги нивоата за класична покриеност за да ги задржите отворени за повеќе украсен изглед. Секој сет вклучува 1 56x14- инчен валанс и 2 23x36 степени на џеб. Донесете декоративен допир на вашиот мал простор за прозорец со главни мрежи за филтрирање на светло за филтрирање на кујнските завеси за кујни и комплети со 3 парчиња Валент. Достапно во морнарица, розова, црвена, таупе, задебеница и жолта боја. Совршено за бањата, кујната или ќошот за појадок. Се одликува со шема на дијамант IKAT со глобални влијанија и преоден геометриски дизајн кој е трендовски, но сепак класичен избор што ќе одговара на скоро секој декор. Секој сет вклучува една валенција од џеб од 56 ”w x 14” l и две 23 ”w x 36” l l jocket. Лесна грижа, машина за перење. 100 проценти полиестер.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Margie Blackout Pole Top Pare In. W во. L во сребро
  • Ново
Мислење на купувачите:

Margie Blackout Pole Top Pare In. W во. L во сребро

Овие завеси за затемнување се испреплетени со напредна технологија за тројно ткаење Сивата боја може д�

DEN 2.33
Панел за прозорец на џеб на NESA Rod
  • Ново
Мислење на купувачите:

Панел за прозорец на џеб на NESA Rod

Стилскиот и функционалниот панел за џеб на џебот на NESA Rod додава модерен изглед на кој било прозорец во в

DEN 448.00