• Ново
Главни текстурирани панели на панелот на Бенет - Корсаир - 40 84 секој - сет на

Главни текстурирани панели на панелот на Бенет - Корсаир - 40 84 секој - сет на

Buyers rating:
DEN 239.68

Износ

Додадете елеганција и стил во која било просторија со овој прекрасен пар на текстура на панелот Corsair Bennett. Овие прекрасни панели се изработени од луксузна, значителна ткаенина што им овозможува да ја задржат својата форма додека висат и ги обликуваат вашите прозорци. Задебелената боја може да се користи како акцент, но исто така е доволно разноврсна за да оди со која било тема за украсување. Овој сет вклучува (2) џебни панели. Овие панели се во должина од 84 "инчи за висина со средна должина. Лесна грижа, машина за перење, без белило. Одговара на која било просторија dà © cor со неколку бои и големини за избор. Измешајте и совпаѓајте цврсти панели со панели за печатење. 100% полиестер. Увезен.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Margie Blackout Pole Top Pare In. W во. L во сребро
  • Ново
Мислење на купувачите:

Margie Blackout Pole Top Pare In. W во. L во сребро

Овие завеси за затемнување се испреплетени со напредна технологија за тројно ткаење Сивата боја може д�

DEN 2.33
ЦЕЛИ ЦЕЛНА кујна завеса и сет на ниво
  • Ново
Мислење на купувачите:

ЦЕЛИ ЦЕЛНА кујна завеса и сет на ниво

Донесете свеж, модерен и елегантен изглед на секоја просторија со оваа мала завеса за кујнски прозорец �

DEN 3.00