• Ново
Уметничка галерија за ремек -дело Грејс во профил коњи од Бел Мејсон Канвас Уметнички печати 24 36

Уметничка галерија за ремек -дело Грејс во профил коњи од Бел Мејсон Канвас Уметнички печати 24 36

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Харди и ирелевантна лама е предмет на оваа прекрасна црно -бела фотографија. Навидум, фаќајќи ја личноста на ова животно, неговите уши во форма на банана седеа на врвот на главата додека неговиот iousубопитно го истражува фотографот. Печатено само на платно со врвен квалитет со технологија од прв степен, секоја четка за четка е карактеристична и дефинирана. Плус, со печатење што го опфаќа просторот на платното, кадрирањето е непотребно и виси вашето ново уметничко дело е кинч. Совршен за дома или канцелариски декор. Графички принт на завиткано платно. Лесен и лесен за виси. Избриши чисти.

Декларирани својства

Најдобри предлози