• Ново
Ремек -дело уметнички галерија horseубовна нежност од Тони Стромберг Канвас Фото уметност Печати 30 40

Ремек -дело уметнички галерија horseубовна нежност од Тони Стромберг Канвас Фото уметност Печати 30 40

Buyers rating:
DEN 1530.08

Износ

Мистериозен, моќен и мудар, дивиот коњ е едно од најубавите животни во природата. Тука, две коњи стојат свртени еден кон друг, главите лулка во вратот на едни со други. Со неутрална боја на сепија, ова парче ќе изгледа прекрасно во вашиот рустикален дом или канцеларија. Произведено на најдобриот материјал за платно со супериорна технологија за печатење, овој принт дозволува дури и најдобрите од наменетите детали и сложеноста на уметникот да бидат живописно да се прикажат. Покрај тоа, вашите впечатливи нови уметнички дела го исполнуваат целиот простор на платното, олеснувајќи го без напорниот процес на виси и да ја елиминираат потребата за кадрирање. Совршен за дома или канцелариски декор. Графички принт на завиткано платно. Лесен и лесен за виси. Избриши чисти.

Декларирани својства

Најдобри предлози