• Ново
Скокајќи ft. Моси даб брануваа со куќиште

Скокајќи ft. Моси даб брануваа со куќиште

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

) Мерач на челик : 18 мерач (1,2 mm. Полки од пена и ракави дабови пол покритие. • Безбедност Подлогата е мосичка дабова шема • Галванизирана челична рамка отпорна на 'рѓа со 6 нозе и 4 столбови • Скокачка површина конструирана од УВ заштитен полипропилен • Максималниот капацитет на тежината е 200 фунти. Скокањето 14 Моси даб брануваа со куќиште е одличен начин да се направат долготрајни семејни спомени. Собрани димензии на производот : 14 'x 14' x 8,7 'Препорачано за : Возраст 6+ Дијаметар на челични цевки : 1,73 in. Рамката на брануваа и површината за скокање има 1-годишна ограничена гаранција, 6-месечна ограничена гаранција на безбедносната подлога и ограничена гаранција од 90 дена на сите други делови. Замената за затворање спречува џемперите да доаѓаат во контакт со изворите или металната рамка. или помалку боја : кафеава вклучува : брануваа, површина за скокање, безбедносна подлога, извори, куќиште, ракави за покривање на куќиштето, хардвер, алатка за влечење на пролет, рачни материјали : галванизиран челик отпорен на 'рѓа, полипропилен мат, полиетиленска мрежа, UV отпорна на PE безбедносна подлога Скокачка површина : 122 квадратни метри. Секој пол е свиткан на врвот за да ја задржи мрежата на куќиштето подалеку од столбовите за дополнителна безбедност додека скокате. • Сите производи за скокање се темелно тестирани за безбедност и издржливост и ги исполнуваат или надминуваат сите стандарди утврдени од Американското здружение за тестирање и материјали (ASTM). • Скокањето стои зад нашите производи со одлична гаранција. • Сите рамки за влечење на брануваа се карактеризираат со патентирани Т-конектори на секоја нога и затворен спој, зголемувајќи ја стабилноста на рамката и спречуваат да се извртува рамката додека се во употреба. Скокајќи во системот за куќиште. Заварениот Т-конектор обезбедува поголема стабилност на рамката на брануваа додека скокате. • Безбедноста е приоритет на #1 на скок, а нашето заварено куќиште наклонетиот дизајн на свиткан пол ја задржува мрежата на куќиштето подалеку од столбовите за куќиште додека скокате. Покрај тоа, секој пол е на врвот со пол -капа за безбедна висечка нето прицврстување.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Goliath Wahu Phlat Ball Flash
  • Ново
Мислење на купувачите:

Goliath Wahu Phlat Ball Flash

Wahu Phlat Ball Flash е уникатна спортска играчка која се трансформира од 9инчен (22,9 см) летачки диск до забавна то

DEN 351.84
Оупс го распрснува Јојо
  • Ново
Мислење на купувачите:

Оупс го распрснува Јојо

Направете време за бања забавно со прскање Jојо! Ojојо служи како капетан на неговата забава, моторизиран

DEN 207.84
11.5-грама костум за покер чипс
  • Ново
Мислење на купувачите:

11.5-грама костум за покер чипс

Овие чипови со големина на казино со дијаметар од 39 мм се со тежина од 11,5 грама Чиповите се произведуваа�

DEN 0.33
Ресурси за учење се кршат
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ресурси за учење се кршат

Соберете околу смирувачкиот сензорски камп со овие пријателски сензорни играчки за фиџгет! Децата откр

DEN 1.00
Сувенир со сувенир во Колорадо
  • Ново
Мислење на купувачите:

Сувенир со сувенир во Колорадо

Се сеќавате на вашето последно патување во Колорадо и одличниот животински свет што го видовте или сака

DEN 159.84