• Ново
Laserенски ласерски ласерски исечени гаќички за хипстер, 3 пакувања

Laserенски ласерски ласерски исечени гаќички за хипстер, 3 пакувања

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Ласерскиот исечен хипстер на Avia е вашето секојдневно решение за целодневна удобност во која има својства за влага за влага и супер-меки ласерски рабови за мазно, невидливо вклопување. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : M. 3-пакет вклучува : три хипстерски гаќички. Покриеност со бикини. Врзани ленти и странични споеви за да се спречи Чафинг. Ласерските рабови за мазно, невидливо вклопување без видливи линии за гаќи. Влага за губење; без ознака. 78% најлон/22% спандекс. Машина за перење. Увезени. Авиа ласер ги исече хипстерските гаќички 3-пакувања за жени.

Декларирани својства

Најдобри предлози

ПАНТИ НА МИНИОН - М
  • Ново
Мислење на купувачите:

ПАНТИ НА МИНИОН - М

Оваа минијатура јуниори низ цела печатени гаќички се забавни, удобни и специјално дизајнирани за fansуби�

DEN 239.52
Без мафини врвни гаќички за хипстер
  • Ново
Мислење на купувачите:

Без мафини врвни гаќички за хипстер

Ажурирајте ги вашите најважни работи за гардероба со овие блажени придобивки од гаќичките на Ворнер Ти�

DEN 191.84