• Ново
Јуниори ја разгалија мрежата со лак румба гаќички

Јуниори ја разгалија мрежата со лак румба гаќички

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Јуниорите ја разгалија мрежата со лак румба гаќички се супер симпатични и зачинети. Овие симпатични гаќички го карактеризираат стилот на румба со мрежна ткаенина и истегната еластична лента за половината. Тие обезбедуваат доволно покриеност и вистинската количина на руфли за да го завршат флертниот изглед. Достапно во разновидни бои, јуниори ја разоткриле мрежата со лак румба гаќи : 95% полиестер, 5% спандекс. Румба стил. Меша ткаенина. Еластична лента за половината w/ предниот лак. Истегнат. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно?.

Декларирани својства

Најдобри предлози