• Ново
Pantersенски модални и чипкани гаќички за чипка, 3-пакувања, големини S до 3XL

Pantersенски модални и чипкани гаќички за чипка, 3-пакувања, големини S до 3XL

Buyers rating:
DEN 223.68

Износ

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Исклучиво на. Зачудувачки, поддржувачки и мек како путер. Овие hipster undies од oyопсун се дизајнирани со лесен, природно дише модално-ткаенини со не-пилинг финиш за непречен изглед и повторно. Се одликува со забавно, Лејси, лента за половини за бонус во стил на бонус - сега во пакет вредност од вредност! Материјал : тело : 90% модал/10% спандекс; Лагер : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 гаќички за хипстер. Големина : Моделот носи големина S. Покриеност : Целосно. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Карактеристики : не-пилинг; свиленкаста-мека ткаенина; чипка на чипка на половината. Thereенски три пакувања на хипстер гаќички од oyоспун.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Без мафини врвни гаќички за хипстер
  • Ново
Мислење на купувачите:

Без мафини врвни гаќички за хипстер

Ажурирајте ги вашите најважни работи за гардероба со овие блажени придобивки од гаќичките на Ворнер Ти�

DEN 2.67