• Ново
Alcatel OneTouch Idol 16 GB отклучен GSM 13MP Android телефон - сива

Alcatel OneTouch Idol 16 GB отклучен GSM 13MP Android телефон - сива

Buyers rating:
DEN 12799.84

Износ

Идол 3 Тоа е 100% реверзибилно : користете го на кој било начин и корисничкиот интерфејс се однесува за да се совпадне дури и за да добиете повик. 5,5-инчен IPS LCD LCD мулти-допир. Android v5.0 (лилјак). 13 мегапикселна камера (4128 x 3096 пиксели) w/ автофокус, LED блиц + предна камера од 5 мегапиксели. Quad 1.5 GHz + Quad 1 GHz процесор, чипсет : Qualcomm Snapdragon 615, Adreno 405 графики.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Apple iPhone 128 GB сребрен спринт
  • Ново
Мислење на купувачите:

Apple iPhone 128 GB сребрен спринт

Apple i Phone 6 A1586 128 GB паметен телефон 4,7 " 1 GB RAM меморија i OS 8 4 G сребрена бар тајфун двојна јадро (2 јадро) 1,40 G

DEN 1.67
Sony Xperia Z E GSM паметен телефон
  • Ново
Мислење на купувачите:

Sony Xperia Z E GSM паметен телефон

Останете поврзани со вашиот зафатен живот со Sony Xperia Z5 E6603 GSM паметен телефон Sony Xperia Z5 E6603 GSM паметен телефо

DEN 3.33