• Ново
Samsung Galaxy Ace Lite G Duos Unlo Fits Select: 1999- Jeep Grand Cherokee

Samsung Galaxy Ace Lite G Duos Unlo Fits Select: 1999- Jeep Grand Cherokee

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Останете во контакт во движење со овој отклучен паметен телефон од Samsung. Се одликува со проширување на меморијата, вградена камера и Bluetooth конекција. Samsung Galaxy Ace 4 Lite G313 GSM Android паметен телефон (отклучен) : Звук и музика : MP3/EAAC+/WAV/FLAC плеер. MP3 прстен тонови. Сигнали за вибрации. Micro SD слот. Мобилни карактеристики : Bluetooth v.4.0. GPRS. Раб. Micro USB 2.0 порта. WLAN : 802.11 b/g/n. Android 4.4.2 (Kitkat) OS. 5 мегапикселна камера со LED блиц. Видео способно. Процесор со двојно-јадро 1.0 GHz. Игри што се преземаат. Midp java. Прелистувач : HTML5. Прегледувач на документи. Player MP4/H.264. Технички профил : Време на разговор : до 11 ч. Батерија : Литиум-јон 1500m Ah. Приказ : 4.0 "TFT 16 M екран на допир во боја. Резолуција : 480 x 800. Тастатура на екранот. Навигација на допир. Пораки : СМС и ММС. Е -пошта. Инстант пораки. Вклучен : Батерија. УСБ Кабел. Полнач.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Енергетски LTE E0010UU GSM паметен телефон
  • Ново
Мислење на купувачите:

Енергетски LTE E0010UU GSM паметен телефон

Blu Energy X LTE злато 4 G паметен телефон 16 GB GSM Клучни карактеристики и придобивки : Длабоко убава енергија X L

DEN 1.00