• Ново
Логорт Стерлинг Сребрен Родиум Објавен универзитет во Луисвил Аклет

Логорт Стерлинг Сребрен Родиум Објавен универзитет во Луисвил Аклет

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Од Логоарт, овој сребрен гнев од сребро е совршен за да ја изложи вашата loveубов и поддршка за Универзитетот во Луисвил. Дополнителен мал мал шарм од 10х8мм налепен на 9-инчен кабелски ланец со безбедност на јастог, овој глужд завршува со полирана завршница за сјајно сјај. Подигнете ја вашата колегиумска гордост со овој привлечен глупост.Метална тежина : 1,30 грамсвери Тип : Fine Anklet Стил : Кабелски ланец Универзитет во Луисвил Анкелтјер Финиш : Висок полскиндри : Womenените Clasp : Јастог клавметал : Стерлинг Сребрен Метал Колор : White Timensions : 9-инч x 2.5 ММ синџир, 10мм x 8mm Charmextra Smallyour Item пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци.

Декларирани својства

Најдобри предлози