• Ново
Кристална уметничка галерија - 3 -ПЦ поставен држач за стапчиња за злато метална свеќа

Кристална уметничка галерија - 3 -ПЦ поставен држач за стапчиња за злато метална свеќа

Buyers rating:
DEN 334.24

Износ

Воведувањето шик, добро дизајнирани традиционални парчиња акцент во вашиот простор е забавен начин да ги мешате домашните делови со современи стилови на украси за домови. Нашиот златниот тон со 3 парчиња метални свеќи со метални свеќи им дава поттик на обична дневна соба или маси за трпезарија и е одлична идеја за подароци. Овој сет на држачи за држачи за кристална уметничка галерија е совршен за сите прилики. Сет на држачи за свеќи со 3 парчиња - За подобро осветлување во една просторија, три свеќи се подобри од една. Исто така, имате можност да го поделите сетот за употреба на повеќе простори . разноврсна примена - пролеана природна светлина во вашата кујна, дневна соба или трпезарија со нашиот држач за свеќи од 3 нивоа поставени во класична четкана златна нијанса . Класичен дизајн - висок, елегантен и тенок е класичен дизајн на свеќа. Ова златно трио доаѓа во три височини за драматична презентација.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Држач за метални свеќи од Fireside
  • Ново
Мислење на купувачите:

Држач за метални свеќи од Fireside

Средниот држач за свеќи со пожари прави едноставен, но динамичен декоративен додаток на табелата за јад

DEN 2.00
Декод кафеаво дрво wallид sconce
  • Ново
Мислење на купувачите:

Декод кафеаво дрво wallид sconce

Decmode Brown Wood Wall Sconce е уникатен додаток на вашиот стилски дом Додадете моментална топлина и поканувајте ам�

DEN 319.84