• Ново
Држач на свеќи од црно дрво од црна боја, сет од 3

Држач на свеќи од црно дрво од црна боја, сет од 3

Buyers rating:
DEN 415.84

Износ

ДЕЦМОД 3 држач за свеќи од црно дрво, сет од 3 е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Дајте му на вашиот простор зрачно осветлување со овие прекрасно изработени држачи за свеќи. Направено со цврста основа, совршено е за создавање елегантна атмосфера на вашата маса или мантил. Разновидните држачи на црни дрвени свеќи обезбедуваат одличен приказ во вашиот дом за топла и утешна атмосфера во кој било простор. Дизајнирано со почувствувани или гумени стопери во основата кои спречуваат гребење на мебел и врвови на маса, како и лизгање наоколу. Може да држи 3 свеќи од столбови, а не вклучени. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Држачот на дрвени свеќи прави одличен подарок за секоја пригода. Погодно само за употреба во затворен простор. Оваа ставка се испорачува целосно собрани на едно парче. Овој штанд со црна боја на свеќа доаѓа како сет од 3. Традиционален стил. Дизајнирано со суштината на безвременската софистицираност, каде богатите текстури од стариот свет и топли нијанси се собираат за рафиниран класичен вкус на недооценениот луксуз. Традиционални држачи за свеќи направени од природно дрво и цврсти железни материјали. Сет од 3 држачи за свеќи кои доаѓаат во потресена црна завршница што одговара на многу дизајни за внатрешни работи. Одликувајќи се со сет од 3 дрвени држачи за свеќи кои содржат тркалезни метални плочи од свеќи, тркалезни тела, тркалезни бази и потресена црна завршница. Секој држач за свеќи мери 3,90 L x 4 W x 13,60 H 3,80 L x 3,80 W x 10,65 H, 3,80 L x 3,85 W x 7,55 H инчи, и колективно тежи 5,85 фунти. Тркалезни дрвени држачи за свеќи поставени изложби се претвориле во дизајн инспириран од дрво со хоризонтално ребра. Избришете чиста со сува крпа. Дрвото е врежано во овој сет од 3 свеќи од столбови на врвот со железна чинија со свеќа. Традиционален стил. ДЕЦМОД 3 држач за свеќи од црно дрво, сет од 3 прави совршен додаток на кој било дом.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Држач за метални свеќи од Fireside
  • Ново
Мислење на купувачите:

Држач за метални свеќи од Fireside

Средниот држач за свеќи со пожари прави едноставен, но динамичен декоративен додаток на табелата за јад

DEN 2.00
Декод кафеаво дрво wallид sconce
  • Ново
Мислење на купувачите:

Декод кафеаво дрво wallид sconce

Decmode Brown Wood Wall Sconce е уникатен додаток на вашиот стилски дом Додадете моментална топлина и поканувајте ам�

DEN 319.84