• Ново
Рикленд овоштарници грчки во движење

Рикленд овоштарници грчки во движење

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Луѓето низ целиот свет мешаат грчки јогурт со здрави закуски за да создадат вкусна комбинација. Рикленд го сака тоа и го јаде исто така, но не е секогаш лесно да се собереме кога животните реалности нè имаат постојано напредуваат. Тогаш идејата ја погоди Рикленд. Може ли Рикленд да користи затегнат грчки јогурт-додајте какао-палто печени бадеми-и да го претвори во удобна закуска со вкус? После многу патувања во Европа и тајниот рецепт на Рикленд, одговорот беше да. Сега Рикленд е во состојба да ги испорача грчките овоштарници Рикленд во движење! Рецептот на грчки јогурт обложени со бадеми од земјиштето на Европа до вашата кујна, оставата, чајната кујна. Најдобриот дел : Не е потребен неред, подготовки или ладење. Пробајте и разбудете ги пупките за вкус. Рикленд овоштарници грчки во движење! Грчки јогурт обложени бадеми : Темно чоколадо со вкус на грчки јогурт обложени каснувања. Затегната грчка јогуртна облога увезена од Европа. 3 G влакна. Слатка, крцкава, вкусна.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Gerber Baby Baby Boys Tank Onesies Bodysuits, 4-пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Gerber Baby Baby Boys Tank Onesies Bodysuits, 4-пакет

Телови за бебиња од Гербер се секогаш хит! Овие симпатични, разновидни каросерии за бебето за бебе се на�

DEN 112.00