• Ново
Серија за мелница Екена - 36 Комплет за балстер W Style D Mid -Rail за шини на ниво на 4 ', сјајно глинено завршување

Серија за мелница Екена - 36 Комплет за балстер W Style D Mid -Rail за шини на ниво на 4 ', сјајно глинено

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

"Безгрижно " е целта на вашиот простор за живеење на отворено. Aluminum Afco-Rail може да ви помогне да ја исполните вашата цел "безгрижна" со практично без одржување, кој доаѓа со ограничена структурна гаранција за живот. Робусниот алуминиумски афко-железнички систем е изработен од екструдиран алуминиум кој никогаш нема да 'рѓа и ги надминува барањата на IBC и IRC за да ја обезбеди потребната структура. Со седум издржливи, AAMA-2604 Powder-Count Paints завршува достапна за сите свои уникатни серии, Aluminum Afco-Rail може да му го даде на вашиот простор стилот што го сакате. Да се ​​користи со шини на ниво на серија 100 - 4 '. Доаѓа завршено со висококвалитетна боја обложена со прав. Лесен за инсталирање и практично без одржување. Комплетот доаѓа со доволно баластери за да ја заврши вашата должина на железницата. Вклучува серија 125 средни железни w/ фабрички инсталирани конектори за баластер за конфигурација „стил Д“. Гордо направено.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Занаетчиство на јута, yd
  • Ново
Мислење на купувачите:

Занаетчиство на јута, yd

Покажете ја вашата креативност на се што ќе направите со зачувувањето на патот Маја, изработено Забавно

DEN 558.88
ОЕ конектор сензор за кислород
  • Ново
Мислење на купувачите:

ОЕ конектор сензор за кислород

DENSO за прв пат се вклопува со кислород сензордензо за прв пат вклопување на кислород сензори се конструи

DEN 431.84