• Ново
Копчиња и топки за еднократна употреба на партипонг

Копчиња и топки за еднократна употреба на партипонг

Buyers rating:
DEN 177.44

Износ

Вклучува 22 повторливи Hexcup Partypong пиво понг чаши и 3 парчиња пиво топки за пиво - 20 чаши за пиво понг + 2 чаши за вода + 2 редовни, бели понг топки и 1 црвена, "на оган " пиво понг топка. Патентиран, инспириран од саќе, хексагонален дизајн за совршен решетка секој пат. Брилијантно дизајнираното дно на чашата спречува чаши да лебдат/духови на влажни површини. Нема повеќе празнини помеѓу чашите. Издржлива пластика се спротивставува на пукање со повторно засилена усна и агли кои се спротивставуваат на разделбата. Вклучува 22 чаши со хексада и 3 топки за понг - 20 чаши за игра + 2 чаши за вода + 2 редовни, бели топки и 1 црвена, „на оган“ топка. Патентиран, инспириран од саќе, хексагонален дизајн за совршен решетка за пиво понг секој пат. Брилијантно дизајнираното дно на чашата спречува чаши да лебдат/духови на влажни површини. Нема повеќе празнини помеѓу чашите не прават побрзи игри, позабавно. Издржлива пластика се спротивставува на пукање со повторно засилена усна и агли за да се спротивстави на разделбата.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Подгответе се во удобност и доверба со Едели од страна на Бринли Ко Овој чизми со широкопојасен телес е �

DEN 640.00
Skechers MicroSpec Ma Атлетска патики
  • Ново
Мислење на купувачите:

Skechers MicroSpec Ma Атлетска патики

Додадете неколку дополнителни удобни амортизирани во спортски стил со Skechers Microspec Max чевли Оваа патика з�

DEN 319.84