• Ново
Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Потписот од Levi Strauss & Co. Високиот пораст на жените на џегингс обезбедува крајна рамнотежа помеѓу удобноста и модата. Нашите Jeggings се создаваат со најмекиот, затегнат материјал што ја истакнува секоја крива за мазна, тешка силуета. И голем пораст, повлекувањето на половината, нуди двојна должност што нуди моментална удобност и жалба на трендот. Ласкави и разноврсни, потписи од Леви Строс и Ко. Womenенските високи издигнувања може да се спарат патики или потпетици, долга блуза или мета и вграден блејзер. Потпис од Levi Strauss & Co. Wemperенски висок пораст на џегингс : Мерења на модели : Висина 5’9,5 ”, биста 34б, половината 25”, колкови 35 ”. Моделот носи големина 4. 69,5% памук, 1% еластан, 29,5% полиестер. Супер истегнат премиум тексас кој ја одржува својата форма цел ден. Snug Fit не губи форма. Повлечете се, високиот појас на половината за атлетски изглед. Супер слаби преку отворање на нозете на колкот и бутот. 28 "INSEAM. Пет стил на џеб. Единствената ткаенина варира во боја поради миење, финиш и боја. Машинско миење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Кумхо Солус ТА 225 60- Т гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кумхо Солус ТА 225 60- Т гума

Kumho SolTA11 е турнеја низ цела сезонска гума произведена за патнички возила и SUV Kumho нуди гаранција за абење �

DEN 1347.84
Плетен врв на жените во Париз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Плетен врв на жените во Париз

Овој висококвалитетен врв е совршен додаток на кој било плакар Модерен со затегната мешавина, 3 / 4 ракав�

DEN 591.68