• Ново
Читач на ум голем под организатор на тастатура за биро, тастатура за тастатура, ергономска платформа за тастатура за компјутер, прилагодлив организатор на фиоки за

Читач на ум голем под организатор на тастатура за биро, тастатура за тастатура, ергономска платформа за тастатура

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Space Saver ја одржува вашата површина на работната површина уредна, бидејќи оваа фиока за тастатура ви овозможува да ја поставите тастатурата под вашата работна маса и надвор од патот. Стандардните и големите тастатури треба да се вклопат совршено во големиот простор за складирање . ја зголемува употребливата работна површина - фиоката за тастатура под бирото го намалува нередот на врвот на вашата работна маса.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ли 'фотосинтеза 1' платно уметност
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ли 'фотосинтеза 1' платно уметност

Уметник : Ли Босубјект : Флоралстил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано платно Арта О�

DEN 0.67
Ролна хартија Tatco
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ролна хартија Tatco

Ролна хартија за банкет е совршен за големи настани Исечете до должина колку што е потребно за да одгова

DEN 415.84