• Ново
Naruto Shippuden Men & Big Men's Neon Anime Graphic Tees кошули, 2-пакувања, големини S-3XL, маички за машки аниме Наруто

Naruto Shippuden Men & Big Men's Neon Anime Graphic Tees кошули, 2-пакувања, големини S-3XL, маички за машки

Buyers rating:
DEN 319.20

Износ

Понекогаш, работите се губат во преводот. Чувајте го реално со овие машки Наруто Канџи. Едноставните дизајни им помагаат да ги направат лесно абење, дозволувајќи им да се спарат со какви било дното што ќе ги изберете. На црната маичка се карактеризира со Наруто Узумаки во еден случајен преглед на пози, додека белиот мета го карактеризира Наруто го проголта своето омилено јадење - убав, топол сад со рамен од Рамен Ичираку! Двете типови имаат дизајн на вратот на екипажот без ознаки и се направени од 100% памук за перење. 2-пакет сет. 100% памук. Маици со краток ракав. Врат без ознака. Екран печатено уметничко дело. Официјално лиценциран.

Декларирани својства

Најдобри предлози