• Ново
DesignArt 'црно-бела геометриска компанија I' модерен печатење во средниот век на природно бор дрво

DesignArt 'црно-бела геометриска компанија I' модерен печатење во средниот век на природно бор дрво

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Оваа оригинална модерна и современа дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . детали за детали за детали на дрвото малку низ боите на дизајнот, додавајќи на автентичен лик на дрво на вашите уметнички дела . Ликовната уметност е директно отпечатена на дрво користејќи супериорен квалитет 6 бои УВ мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : вертикална. - Предмет : Модерен и современ тип : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : . - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : Црна 100% рачно изработена во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Bumkins zippered влажна торба, крокоди
  • Ново
Мислење на купувачите:

Bumkins zippered влажна торба, крокоди

Направено од Бумкинс? Лесна, лесна, водоотпорна ткаенина што може да се мие, машината што може да се пера�

DEN 0.67
Pemanејден Акцент перница, сет од 2
  • Ново
Мислење на купувачите:

Pemanејден Акцент перница, сет од 2

Перницата за акцент на Jayејден ќе направи совршен додаток за кој било мебел или парче за постелнина Поли

DEN 3.33
Познат сос за скара на Дејв, Оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Познат сос за скара на Дејв, Оз

Сос од скара, слатка зести, шише 38 мл мајстор за скара Великодушно слабо мешавина над ребра, пилешко, сви�

DEN 1.00
Автолит бакар отпорник на искра
  • Ново
Мислење на купувачите:

Автолит бакар отпорник на искра

Приклучоците за искри на автолит се произведуваат за да испорачаат брзи стартови, подобрена економично

DEN 1.33
Skechers Casey Ballet Flat
  • Ново
Мислење на купувачите:

Skechers Casey Ballet Flat

Пронајдете го тоа совршено решение за едно чевли за дневни и ноќни стилови со удобност во балетот „Skechers

DEN 3.33
Денот на Ферис Булер надвор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Денот на Ферис Булер надвор

Однесете го денот со кошула од нашиот избор на слободен ден на Ферис Булер Овој класик на Johnон Хјуз за мо

DEN 319.84