• Ново
Вејверли инспирации 44 памучна средна точка за шиење и занаетчиска ткаенина и од завртката, аква

Вејверли инспирации 44 памучна средна точка за шиење и занаетчиска ткаенина и од завртката, аква

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Со шема Печати богат дизајн на боја. Тежината е 140 GSM. Совршено за сите нивоа на занаетчиство од експерти до почетници кои сакаат да научат како да ги изработуваат своите уникатни идеи. Одлично за домашен декор, ткаенина на отворено и ватирање. Лесно за грижа, машинско миење ладно со слични бои; Не бели; сува суво ниско; отстранете веднаш. Со вашата брилијантна работа, ќе ве осветли сладок дом за радост и удобност. Ве молиме, проверете дали се совпаѓаат собрани на SWATCH посакуваната боја на ткаенина. Вејверли инспирации 100 проценти ткаенина за печатење со памук, ширина : 44 ". Шиење и занаетчиска ткаенина. Средни точки Дизајн на аква шема. Набавка во целосна завртка од 8 двор.

Декларирани својства

Најдобри предлози