• Ново
Purina Pro план влажна храна за мачки за возрасни мачки лосос туна, лименки од мл

Purina Pro план влажна храна за мачки за возрасни мачки лосос туна, лименки од мл

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Purina Pro Plan Влажна храна за мачки за возрасни мачки лосос туна, видете ги нутритивните потреби на вашата мачка во нејзините златни години со Пурина Про план Сениор 11+ лосос и туна, вметната класична храна за влажни мачки. Оваа паштета за храна со влажни мачки е направена со вистински лосос и туна, со секоја високо сварлива состојка во оваа храна со високи протеини со влажна мачка, внимателно избрана за одредена намена. Плус, високиот протеин во формулата за храна со влажни мачки во паштета helps помага да се одржи идеална состојба на телото. Ние специјално ја формулираме оваа премија храна за мачки за да ги поддржиме хранливите потреби на мачки на возраст од 11 и повеќе години, обезбедувајќи ја исхраната за вонбрачна нега на вашата филијала за да го одржи нејзиниот здрав, активен живот. Purina Pro Plan Влажна храна за мачки за возрасни мачки лосос туна, 3 мл лименки (24 пакувања) конзервирана храна за високи мачки се прави со вистински лосос и туна за вкус на мачки со вкус. Храната за мачки со мачки е многу сварлива. Храната за мачки за високи мачки вклучува антиоксиданти за здрав имунолошки систем и 25 есенцијални витамини и минерали плус таурин, аминокиселина. Нема вештачки бои или конзерванси во специјализирана формула за храна за возрасни мачки кои ги поддржуваат хранливите потреби на мачките на возраст од 11+ години. Храната со високи протеини за мачки за постари лица има висок протеин за да и помогне да одржува идеална состојба на телото.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Parvez Taj Bird Dance Печати на платно
  • Ново
Мислење на купувачите:

Parvez Taj Bird Dance Печати на платно

Овој принт пристигнува подготвен да се дружи со сертификат за автентичност и потпис на уметникот од пре

DEN 768.00
Аммотна 5,5 алуминиум за зација.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Аммотна 5,5 алуминиум за зација.

Ammotenna 50cfb 5,5 "алуминиум за заред ; Нелетална реплика; вклучува повеќе адаптери за да одговараат на различн

DEN 239.84
22- Монтажа на wallидот со рамен панел
  • Ново
Мислење на купувачите:

22- Монтажа на wallидот со рамен панел

БезжиченAV ETF2 X2 22 "40 " монтирање на wallидот на рамен панел; Одговара на 22 "40 " телевизори; Држи до 55 bs; VESA (R) 100 Ho

DEN 731.04