• Ново
Artwall Katsushika Hokusai Shichiri Beach во провинцијата Сагами 4-парчиња галерија обвиткано платно сет

Artwall Katsushika Hokusai Shichiri Beach во провинцијата Сагами 4-парчиња галерија обвиткано платно сет

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Тема : Сликарски квалитет на пејзажи, за да се обеси уметничкиот ид Кацушика Хокусаи „Шичири Бич во провинцијата Сагами“ 4-парчиња, обвиткано со галерија, затрупано сет : Предмет : Пејзажи. Слика со висок квалитет. Подготвени да висат.

Декларирани својства

Најдобри предлози