• Ново
Времето и Tru Women's Twin Gore се лизга на ватирани чевли

Времето и Tru Women's Twin Gore се лизга на ватирани чевли

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Ватиран горен ја омекнува оваа спортска патика за лизгање од време и Тру, давајќи му перничето чувство и луксузен изглед. Со детални детали за лесно вклучување, спарете ги овие патики за обични патики со фармерки и омилената џемпер за симпатичен и удобен секојдневен ансамбл. Исклучиво на. Материјал : Рачно изработени материјали горе; Управувачки материјали од надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање. Карактеристики : Ватиран горен; еластично засилување за лесно внесување; Меморија за пена. Womenените се лизгаат на ватирани чевли од време и Тру.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Кумхо Екста ПС 255 35- Y гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кумхо Екста ПС 255 35- Y гума

Kumho Ecsta PS91 е летна гума со високи перформанси произведена за патнички возила . Гумата обезбедува одлична

DEN 2.67