• Ново
Планинска безбедност приватност Дооркоб, топка, тосканска бронзена завршница

Планинска безбедност приватност Дооркоб, топка, тосканска бронзена завршница

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Копчето за вратата на вратата од планината за приватност е совршен додаток и подобрување на кој било дом. Копчето за топката има чист и модерен дизајн кој ќе се меша без напор со разни декор и ќе се вклопи удобно во вашата рака, со што ќе може лесно да се зафатите и да се свртите со леснотија. Завртката на бравата е управувана од вратата од двете страни. Заклучете и отклучете го одвнатре со палецот свртување и отклучен од надворешноста со објект со рамен раб (т.е. монета). Doorknob има тубуларна шасија дизајнирана за лесни комерцијални и станбени апликации. 4-насочна прилагодлива брава се вклопува во 2-3/8 "или 2-3/4 " Забелешка. Копчето за приватност одговара на повеќето стандардни врати со мерење од 1-3/8? до 1-3/4? Дебела. Тој е реверзибилен и може да се инсталира на десно или леви врати за соодветност. Идеално за спална соба, бања или која било просторија која бара малку приватност. Копче за врата за приватност на планината за приватност : Дополнува разни видови на Dã © Cor. Внатрешно заклучување на топката во стилот на вратата на вратата. Одговара на стандардни врати 1-3/8 "до 1-3/4" дебели. Прилагодливата брава се вклопува 2-3/8 "или 2-3/4" задните места. Реверзибилна, инсталирајте на лево или десни врати. Лесен за инсталирање, бара само шрафцигер на Филипс.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Се прашувам нација бебе девојче СНП
  • Ново
Мислење на купувачите:

Се прашувам нација бебе девојче СНП

Спиење Игра Повторете Бебето ќе биде покриено и пријатно во овие спијат и ќе игра пижами од Wonder Nation...

DEN 0.33
Lee Riders Classic Classic Fit Jean
  • Ново
Мислење на купувачите:

Lee Riders Classic Classic Fit Jean

Нашата најпродавана женска класика на Lee Riders Classic Fit Jean нуди 5 џебни стајлинг со директно вклопување што с

DEN 390.88