• Ново
Краток ракав за маж со кратки ракави на Wrangler, големина S-5XL

Краток ракав за маж со кратки ракави на Wrangler, големина S-5XL

Buyers rating:
DEN 287.68

Износ

Кратка кошула на Wrangler Men's Christ Reloch, големини S-5xlalways изгледаат најдобро во оваа машка кратка ракав западна кошула од Wrangler. Спарен со фармерки и лесно истрошена или неоткриена, оваа кошула од памучна мешавина е загарантирана да привлече внимание. Детализирање како копчињата за инспирирани од западно и предните џебови ја прават оваа кошула дефинитивно омилено. Редовно вклопување. Затворање на Западен стил. Мешавина од удобност од памук : 55% памук, 45% се повторуваат полиестер. Стил # 112315430.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Audio Filagree Earset
  • Ново
Мислење на купувачите:

Audio Filagree Earset

3 Eighty5 Audio ги претставува првите слушалки дизајнирани исклучиво за женската мода! Метал исечен со филигр�

DEN 2.00