• Ново
Мајкл Корс etет постави големи - крстови - кафеав маслиново - 32S7GJSC7B -247

Мајкл Корс etет постави големи - крстови - кафеав маслиново - 32S7GJSC7B -247

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Michивотен џет на Michael Kors Crossbody изработен во PVC за печатење на лого за потписи со хардвер со златен тон - кожен облик и целосно наредена ентериер. Овој Crossbody на Мајкл Корс има главен џеб за zид - џебови за внатрешни работи и прилагодлива кожна лента за рамо со капка од 25 инчи. Димензии : 9,5 in. X 6,5 in. X 2 in. Се одликува со џет-џет на Мајкл Корс, изработен во PVC за печатење на лого со потпис со хардвер со златен тон. Кожен трим и целосно поставен ентериер . Овој крст на Мајкл Корс има главен џеб за поштенски патенти. Внатрешни џебови на wallидот и прилагодлива кожна лента за рамо со капка 25 инчи . Модел - Кросбојд. Боја - кафеава и маслинка. - SKU : JT17032.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Прохт трајно зелено PU Case за iPhone Pro Max
  • Ново
Мислење на купувачите:

Прохт трајно зелено PU Case за iPhone Pro Max

Издржлив зелен PU Case за i Phone 12 Pro Max дизајниран да се вклопи во кривините на вашиот i Phone без да додадете реф�

DEN 3.00