• Ново
Мајкл Корс etет постави големи - крстови - кафеав маслиново - 32S7GJSC7B -247

Мајкл Корс etет постави големи - крстови - кафеав маслиново - 32S7GJSC7B -247

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Michивотен џет на Michael Kors Crossbody изработен во PVC за печатење на лого за потписи со хардвер со златен тон - кожен облик и целосно наредена ентериер. Овој Crossbody на Мајкл Корс има главен џеб за zид - џебови за внатрешни работи и прилагодлива кожна лента за рамо со капка од 25 инчи. Димензии : 9,5 in. X 6,5 in. X 2 in. Се одликува со џет-џет на Мајкл Корс, изработен во PVC за печатење на лого со потпис со хардвер со златен тон. Кожен трим и целосно поставен ентериер . Овој крст на Мајкл Корс има главен џеб за поштенски патенти. Внатрешни џебови на wallидот и прилагодлива кожна лента за рамо со капка 25 инчи . Модел - Кросбојд. Боја - кафеава и маслинка. - SKU : JT17032.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Прв чин откритие тигар гитара
  • Ново
Мислење на купувачите:

Прв чин откритие тигар гитара

Оваа почетна гитара е дизајнирана и големина особено за млади играчи Одликувајќи се со одличен тон, удо�

DEN 3.33
Стрит Стрит Стрит 215 60- гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Стрит Стрит Стрит 215 60- гума

Улицата Мистар Стрит е турнеја, цела сезонска гума произведена за патнички возила Главно, овој модел бе�

DEN 6720.48
Cricut® Sportfle Iron-On, Midnight Blue
  • Ново
Мислење на купувачите:

Cricut® Sportfle Iron-On, Midnight Blue

Outlasts 50+ мие!* Направено специјално за полиестер и најлон активна облека, овој флексибилен, истегнат мате�

DEN 6239.84
Skechers d'lites пенливи патики од дожд
  • Ново
Мислење на купувачите:

Skechers d'lites пенливи патики од дожд

Класичен спортски стил добива прекрасно метално освежување со Skechers d'lites пенливи чевли за дожд...

DEN 2.33