• Ново
Оливија Акцент Обив за стаклени врати, бели

Оливија Акцент Обив за стаклени врати, бели

Buyers rating:
DEN 2719.84

Износ

Овој стилски кабинет е совршен акцент за секоја просторија во вашиот дом, што ви дава нови опции за складирање. Ексклузивниот дизајн има две калено стаклени врати кои откриваат дарежлив простор за складирање и прикажување со прилагодлива полица. Ова разноврсно парче изгледа одлично и додава функција на скоро секој простор. Кабинетот доаѓа во три одлични бои : црна, сива и поларна бела боја. Потребно е одредено собрание. Врати на калено стаклени панели; Цврсти странични панели обезбедуваат поддршка и стабилност; Собраните димензии се 31 in. H x 32 in. W x 14 in. D; Дарежлив внатрешен простор за различни опции за складирање.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Арла храна Розенборг сирење, 4. мл
  • Ново
Мислење на купувачите:

Арла храна Розенборг сирење, 4. мл

Сирење, дански, Камберт 4,4 мл (125 г) Дански Камемберт добро познатиот квалитетен Камемберт за секоја приг

DEN 1.00