• Ново
Класична јакна за меки школки во Iceburg

Класична јакна за меки школки во Iceburg

Buyers rating:
DEN 2399.84

Износ

Класична јакна од мека школка од мраз. Одликувајќи се со издржлива обвивка од 3 слој, оваа јакна е сигурно да ве загрее без најголемиот дел. Тоа е врзување на микрофлеа, отпорност на ветер и вода создаваат лесна конструкција што ја обезбедува топлината што ви е потребна. Зиперски џебови градите и страничните џебови, јака наречена Трикот и ткаенина за истегнување брзо ќе ја направат оваа омилена јакна. Класична јакна од мека школка од мраз. Лесен. Микро руно врзано. Отпорен на ветер и вода. 3 конструкција на слоеви. Истегнување ткаенина. Зиперски џебови.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Долина свежо пилешко 5oz парче
  • Ново
Мислење на купувачите:

Долина свежо пилешко 5oz парче

Во Valley Fresh®, знаеме дека е важно да се чувствувате добро за тоа што јадете Затоа нашето конзервирано пиле

DEN 0.67
Lugzенски женски Hayden Hi Top Top Canvas Sneaker
  • Ново
Мислење на купувачите:

Lugzенски женски Hayden Hi Top Top Canvas Sneaker

Воведување на женскиот Hayенски Хајден Х.И Овие лесни и трајни патики на платно беа дизајнирани да бидат �

DEN 1.33