• Ново
Класична јакна за меки школки во Iceburg

Класична јакна за меки школки во Iceburg

Buyers rating:
DEN 2399.84

Износ

Класична јакна од мека школка од мраз. Одликувајќи се со издржлива обвивка од 3 слој, оваа јакна е сигурно да ве загрее без најголемиот дел. Тоа е врзување на микрофлеа, отпорност на ветер и вода создаваат лесна конструкција што ја обезбедува топлината што ви е потребна. Зиперски џебови градите и страничните џебови, јака наречена Трикот и ткаенина за истегнување брзо ќе ја направат оваа омилена јакна. Класична јакна од мека школка од мраз. Лесен. Микро руно врзано. Отпорен на ветер и вода. 3 конструкција на слоеви. Истегнување ткаенина. Зиперски џебови.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Луу Блу Леи и лента за глава, 2-пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Луу Блу Леи и лента за глава, 2-пакет

Ништо не вели дека тропската забава на островот е подобра од овој сет на Луу Сина Леи и лента за глава...

DEN 319.52
Чудо женски zaria quilted tote торба вино
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чудо женски zaria quilted tote торба вино

Има нешто во врска со ватирана чанта што е веднаш елегантна и го носи вашиот секојдневен стил на сосема �

DEN 879.68