• Ново
Куќа на кварц 3-парчиња кујнски пешкири, корали

Куќа на кварц 3-парчиња кујнски пешкири, корали

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Нежните текстури и чистите линии помагаат да се создаде карактеристичен изглед на сетот за кујнски кујнски пешкири. Ткаени во памук, куќата на кварцните кујнски крпи се чувствуваат одлично во рака и ќе омекнат и ќе станат посоодветни со секое миење. Великодушно големина на 18 in. X 28 in., Секој сет на кујнски пешкири од 3 парчиња вклучува - (1) рамен ткаен, (1) печатен и (1) Тери крпа. Куќата на кварцната кујна крпа е апсорбирана, издржлива, корисна и подготвена за секоја кујна задача од првично да се исчисти и да служи. Од брзо бришење по миењето на рацете, до помагањето во истурање на истурените сосови и повеќе, куќата на кварцните кујнски крпи се бескрајно корисни. Тие прават одличен избор за подароци, совршен за Денот на благодарноста, Божиќ, празници, Денот на мајката, забави за вечера, родендени, подарок за водителка, домаќинство и многу повеќе. Куќата на кварцните кујнски крпи се лесни за чистење, тие се машини што се мијат и се одвиваат на дневна употреба одново и одново. Куќа на кварц со 3 парчиња кујнски пешкири, корали од брзо бришење по миењето на рацете, за да помогнете во чистење на истурените сосови и повеќе, куќата на куќите на кварцните кујни се бескрајно корисни. Великодушно големина на 18 in. X 28 in., Секој сет на кујнски пешкири од 3 парчиња вклучува - (1) рамен ткаен, (1) печатен и (1) Тери крпа. Куќата на кварцната кујна крпа е апсорбирана, издржлива, корисна и подготвена за секоја кујна задача од првично да се исчисти и сервира . 3-парчиња кујнски крпи поставени 18 in. X 28 во . Вклучува (1) рамен ткаен, (1 ) печатено и (1) Тери крпа. Ултра-апсорбирана 100% памучна ткаенина. Совршен кујнски пешкир поставен за справување со сите кујнски задачи. Од сушење до бришење и чистење . Одлично како подароци за Денот на мајката, празници, Божиќ, домаќинки и свадби . Машинско миење на нежен циклус и суво суво ниско; За најдобри резултати миење пред употреба со слични бои.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Зора Ален „Тили“ платно уметност
  • Ново
Мислење на купувачите:

Зора Ален „Тили“ платно уметност

Уметник : Dawn Allensubject : Animalsstyle : Modern & Modernural Product Type : Galleryзавиткана платно Арта Ова подготвено за виси, уметни

DEN 1.67
Филтер за воздух на Ман-Филтер
  • Ново
Мислење на купувачите:

Филтер за воздух на Ман-Филтер

Филтрите за филтрирање на воздухот во воздухот, ги отстрануваат деструктивните честички како што се пр�

DEN 432.00
Systembuild Evolution Grit Grit Thall Garage Ganage, графит
  • Ново
Мислење на купувачите:

Systembuild Evolution Grit Grit Thall Garage Ganage, графит

Вашата гаража заслужува да погледне и да функционира во апсолутно најдобро Организирајте се во стил со

DEN 1734.40