• Ново
Pantssaver Custom Fit Car Clone Dats Fore for Mini Cooper Countryman 2012, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна на временски услови, тен, тен

Pantssaver Custom Fit Car Clone Dats Fore for Mini Cooper Countryman 2012, компјутер, целата временска заштита

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за Mini Cooper Countryman 2012 : Дизајнирано прилагодено вклопување на сложените контури и површини од подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. CUSTOM FIT : Your car mat are cut in order to fit the exact layout of your Mini Cooper Countryman floor so they install in seconds with no screws, bolts, fasteners, or tools required. PROTECT YOUR CAR AND CLOTHING : Deep grooves channel water, Снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, отпорни на временски услови временски услови Рециклирани ПВЦ, БПА без панталони душеци се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76â ° F (-60â ° C) . Не-лизгање Дизајн : Флексибилни грицки го зафаќаат подот за да го задржат мат Место без оштетување на вашето возило тепих . Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Војна на Starвездите Realtree Camo Graphic Tee
  • Ново
Мислење на купувачите:

Војна на Starвездите Realtree Camo Graphic Tee

Чувствувајте се кул и самоуверено оваа пролет, повторувајќи го омилениот лик на Војна на Starвездите во о�

DEN 2.67
Време и време женски карго фармерки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и време женски карго фармерки

Надградете го вашето секојдневно носење со тексас на комунални услуги Овие време и фармерките на Капри

DEN 3.00