• Ново
Трговска марка ликовна уметност Пинк афион i платно уметност по боја пекара црна мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност Пинк афион i платно уметност по боја пекара црна мат, сребрена рамка

Buyers rating:
DEN 2933.60

Износ

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Пинк афион“ платно уметност по боја пекара црна мат, сребрена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Декларирани својства

Најдобри предлози