• Ново
Сет на кратки ракави за бебиња на гербер момчиња, 2-парчиња, 2 парчиња

Сет на кратки ракави за бебиња на гербер момчиња, 2-парчиња, 2 парчиња

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Облека со топло време е тука од Гербер со сет маица и шорцеви. Памучната ткаенина што може да се дише го одржува кул и е деликатна на неговата кожа. Вклучува маица и шорцеви. Маица : екипаж; кратки ракави; Детали за контраст на печатење на предниот и задниот дел. Шорцеви : лесен стил на вклучување и оф; еластична половината; Faux влечење. Доверлив квалитет на Гербер, удобност и стил со голема вредност. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Гербер бебе момче памук и шорцеви.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Хардвер Raybestos R-Line
  • Ново
Мислење на купувачите:

Хардвер Raybestos R-Line

Кога станува збор за работните места со сопирачките, хардверот на сопирачките е често најнеостанатата �

DEN 0.67