• Ново
Примарно злато Карат жолто злато келтски крст со кабелски ланец на јаже

Примарно злато Карат жолто злато келтски крст со кабелски ланец на јаже

Buyers rating:
DEN 2576.00

Износ

Овој привлечен ѓердан од приврзок на келтскиот крст е совршен додаток на вашата колекција на религиозни накит. Направено од 14 жолто злато Карат, овој приврзок 29x14mm има висока полирана завршница за сјаен сјај. Замавнувајќи се на ланец со јаже од 18 инчи, кој се обезбедува со затворач на пролетниот прстен, овој ѓердан ќе се пофали со вашиот личен стил. : Unisexchain clasp : пролетен рингметал : goldgold karat : 14 karatmetal Боја : Yellowpendant со димензии на кауција : 29мм x 14mmchain Димензии : 18-инчен x 0,5mmsolidopen backyour артикали пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршено за чување или подароци за подароци .Педска земја на потекло : Земја на потекло на Соединетите држави : Соединетите држави цврсто, полирано, 14к жолто злато, ланец од 18 инчи.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Оклахома државен премиер дожд Пончо
  • Ново
Мислење на купувачите:

Оклахома државен премиер дожд Пончо

Не дозволувајте малку дожд да влезе во вашиот начин да уживате во играта Со овој дожд пончо, можете да пр

DEN 1.33
Слики шеќер брза огледало, бело
  • Ново
Мислење на купувачите:

Слики шеќер брза огледало, бело

Ова прекрасно врамено wallидно огледало е атрактивен додаток на кој било декор, го носи дома чувството на

DEN 2704.00