• Ново
Чуда нација момчиња Камо секојдневно пливање шорцеви, големини 4- & хаски

Чуда нација момчиња Камо секојдневно пливање шорцеви, големини 4- & хаски

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Кога е време за семеен ден на плажа или натопување во базенот, проверете дали е подготвен со шорцеви за пливање од Wonder Nation. Овие стебла за пливање со лесни за носење се карактеризираат со заштита од UPF за да може да се забавува на сонце. Приближно. ИНСЕАМ : 8,5 ”. Повлечен стил. Еластична половината. Џеб на задниот дел. Внатрешни брифинзи за поставување корпи. Докажано дете тешко : дизајнирано со заштита од 50+. 57% полиестер/43% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Момчињата за пливање на момчињата од Wonder Nation.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Холандски господар дафодил светилки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Холандски господар дафодил светилки

50 големи светилки елен и отпорен на глодари, пролетно цветни, одлични повторно цветаат секоја година на�

DEN 720.00