• Ново
Време и време на женски високи тешки фармерки, 29 inseam за редовни, големини 2-20

Време и време на женски високи тешки фармерки, 29 inseam за редовни, големини 2-20

Buyers rating:
DEN 399.68

Износ

Кул и удобно во ласкава висока силуета-време и слаби фармерки на TRU за жени се тука за да ви помогне да го задржите вашиот обичен изглед на точка. Облечете го со потпетици или облечете го со свеж пар патики, овие женски фармерки се изработени во тексас на истегнување за да се движат со вас и да ви помогнат да бидете удобни и стилски. Не заборавајте : Класичниот дизајн со пет џеб ги држи вашите најважни работи кога се во движење. Само на. Материјал : Црна : 60% памук/24% полиестер/12% рајон/4% спандекс; Светло миење/темно миење : 56% памук/26% полиестер/13% рајон/5% ликра. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина 4. одговара : слаби. Подигнување и инсејм : висок пораст; 29" inseam (r); 31 "(t). Затворање : Затворање на копчињата со ZIP мува. Ockебови : 5 џебови држат најважни работи. Карактеристики : Дизајн на тексас.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Мебел за мебел Урбан парсон стол
  • Ново
Мислење на купувачите:

Мебел за мебел Урбан парсон стол

Завршете го вашиот софистициран декор со ова цврсто дрво од столчето со столчето Привлечен од неговиот

DEN 1936.00
Madden Girl Goldiie Footbed Sundal
  • Ново
Мислење на купувачите:

Madden Girl Goldiie Footbed Sundal

„Goldiie“ на Мадден Девојка е класична силуета за нозе во кревет со дното на платформата Се одликува со дн�

DEN 479.84