• Ново
Без граници јуниори чипка за чипка Ками, пакет

Без граници јуниори чипка за чипка Ками, пакет

Buyers rating:
DEN 367.84

Износ

Без граници градниот градник на јуниорите е суштински додаток на вашата секојдневна гардероба. Направено од мек и дише памук со малку спандекс за да ја ласкам вашата фигура, оваа камизола има вграден градник за полица со отстранливи влошки, така што не мора да се грижите за кавгата и најголемиот дел од повеќе слоеви додека се обидувате да остане ветре надвор од сонцето. Деколтето со длабоко лажичка ќе ве натера да се чувствувате кул и удобно. Без ракави ;. Чипка исецка по деколте; директно полите ;. Редовна должина ;. Достапно во разновидни бои ;. 95/5 памук/Спанекс;. Единечен дрес ;. Отстранете ја подлогата пред да се измие, машината измијте ладно одделно или со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо кога е потребно . Не печатење/мотив за железо ;. Никарагва.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Лесни улични месечини вечерни пумпи
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични месечини вечерни пумпи

Совршена опција за оние специјални прилики оваа сезона, Месечината од Лесна улица додава допир на гламу

DEN 639.84
Audio Filagree Earset
  • Ново
Мислење на купувачите:

Audio Filagree Earset

3 Eighty5 Audio ги претставува првите слушалки дизајнирани исклучиво за женската мода! Метал исечен со филигр�

DEN 2.00