• Ново
Jacеклин породилна худи и панталони, сет со 2 парчиња салон

Jacеклин породилна худи и панталони, сет со 2 парчиња салон

Buyers rating:
DEN 639.84

Износ

Ова динамично дуо ќе ве види низ бременоста и пошироко. Сет со лесни облеки и панталони е удобен избор за пред и пост-бебе. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината/испакнатоста : 35”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина М. Дво парчиња сет вклучува : Худи и панталони. Худи : Опуштено вклопување; прикачен аспиратор; Стајлинг на пуловер. Панталони; влечење на стајлинг; Еластична лента за половината. 93% полиестер/7% спандекс. Машина за перење. Увезени. Мајчеста худи и панталони поставени за жени од lyеклин.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Оригинално монтирање на моторот
  • Ново
Мислење на купувачите:

Оригинално монтирање на моторот

Оригинален мотор монтирање на оригиналниот мотор е оригиналниот дел, во кутијата на производителот на �

DEN 2431.84
Машка опуштена подигање Jeanан
  • Ново
Мислење на купувачите:

Машка опуштена подигање Jeanан

Опуштениот Bootcut Jean од Wrangler Jeans е направен за секојдневно носење Нејзиното опуштено вклопување им овозмо�

DEN 1.00