• Ново
Пријатен Hearth FA999TA SETLE CAMELCLE SET

Пријатен Hearth FA999TA SETLE CAMELCLE SET

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Без оглед на вашиот стил : Обичен, традиционален или урбан, оваа алатка убаво постави на огништето. Овој сет на алатки е за сите ваши потреби за тенденција на оган. Во прав обложен со класична црна завршница, сетот за алатки од 4 парчиња камин е привлечен. Потребно е минимално собрание. Сетот за алатки со 4 компјутери вклучува покер, лопата, четка Тампико и штанд со тешки работи. Издржлива челична конструкција. 8.27 во L x 8.27 во W x 29 во H. Black Finish.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Nuloom Misty Shastes Dedra Area reg, 4 '6', сива
  • Ново
Мислење на купувачите:

Nuloom Misty Shastes Dedra Area reg, 4 '6', сива

Додадете допир на современата талент со оваа прекрасна покривка на подот Машински изработени во мисирк

DEN 0.67