• Ново
DesignArt 'Цвеќиња со украсна обоена цветна шема' Гроздобер панел за завеси за затемнување

DesignArt 'Цвеќиња со украсна обоена цветна шема' Гроздобер панел за завеси за затемнување

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа украсна обоена цветна шема со цвеќиња завеса . Оваа елегантна завеса за фарма во куќата се печати со употреба -линен ткаенина е изработена од 270 GSM полиестер што му дозволува на овој кафеав да се измие целосно и безбедно машинско миење . Овие се декоративни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : фарма куќа. - Предмет : Цветни. - Боја : кафеава. - Модел : цвет. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Зора Ален „Тили“ платно уметност
  • Ново
Мислење на купувачите:

Зора Ален „Тили“ платно уметност

Уметник : Dawn Allensubject : Animalsstyle : Modern & Modernural Product Type : Galleryзавиткана платно Арта Ова подготвено за виси, уметни

DEN 1.67
Познат сос за скара на Дејв, Оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Познат сос за скара на Дејв, Оз

Сос од скара, слатка зести, шише 38 мл мајстор за скара Великодушно слабо мешавина над ребра, пилешко, сви�

DEN 1.00