• Ново
Машки потпис на Докерс тенок без бразда каки

Машки потпис на Докерс тенок без бразда каки

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Какистите за потписи се ваш, крилен човек што го носите, вашиот испробан и вистински. Чистата, директно вклопување седи на половината и е директно низ седиштето и бутот. Зборуваме утеха цел ден и цела ноќ. Ниту една технологија за брчки не ви дава свежо притисок поглед околу часовникот. Измијте по миењето, а од ден на ден, овој каки е главен човек на секој човек. Интернет ексклузивно. Може да не се врати или разменува во продавниците. Машки потпис на Докерс Тенок без бразда Каки Пант : Твил. Се протега. Тенок. Тенка нога. Седи веднаш под половината. Поштенски лета. Флекс лента за половината. Двоен заварувач на копчињата низ задните џебови. Лукс памук се протега. Технологија без брчки. Супер издржливи копчиња. Без бразда. Заглавувач на кошула. Измијте и исушете се внатре со слични бои; Отстранете веднаш. Интернет ексклузивно. Може да не се врати или разменува во продавниците.

Декларирани својства

Најдобри предлози