• Ново
Бринли Ко.

Бринли Ко.

Buyers rating:
DEN 799.84

Износ

Додадете го најсечениот нов loafer во вашата гардероба со Millie Loafer од Brinley Co. Овој симпатичен loafer има лизгање на дизајнот и скапоцен акцент на јазол. Материјалот со велур на велур му дава на овој дизајн мек, буден изглед. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Оригинално монтирање на моторот
  • Ново
Мислење на купувачите:

Оригинално монтирање на моторот

Оригинален мотор монтирање на оригиналниот мотор е оригиналниот дел, во кутијата на производителот на �

DEN 2431.84