• Ново
Terra & Sky Women's Plus Size Size со долги ракави со должина

Terra & Sky Women's Plus Size Size со долги ракави со должина

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Ласкава силуета и цврст тон го истакнуваат овој трендовски врв од Terra & Sky. Сместениот бодице додава текстуриран елемент на вашиот изглед бидејќи овој врв со лесна ткаенина лесно ве носи од ден на ноќ. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 ", половината : 34", биста : 41 ", колкови : 45". Моделот носи големина 1x. Екипаж со затворање на копчето за клучеви на грбот. Долги ракави. Сместена каросерија. Цврст тон. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Women'sенски плус замолчен цврст врв од Terra & Sky.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Игрите 3 Juggling Ball
  • Ново
Мислење на купувачите:

Игрите 3 Juggling Ball

Започнете да ги подобрувате вашите вештини за жонглирање со користење на обоени топки за жонглирање...

DEN 479.20
IKAT луксузна фрлање перница 20in 30in
  • Ново
Мислење на купувачите:

IKAT луксузна фрлање перница 20in 30in

Трансформирајте го вашиот кауч со овој дизајнер ikat anika луксузен фрлање перница Ткаенината на оваа тренд

DEN 1.00