• Ново
Апстрактни кружни течности форми Апстрактно сликарство црно врамено уметничко печатење wallид

Апстрактни кружни течности форми Апстрактно сликарство црно врамено уметничко печатење wallид

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 20 x 1,5 x 16 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 14 x 1,5 x 11 големи : 20 x 1,5 x 16 преголема : 30 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени. Уметничките дела се однесуваат на беж, апстрактна, модерна, современа, тркалезна, флуидна. Дизајн од Морин Клафи. Совршено се вклопува во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Женски летачки кардиган
  • Ново
Мислење на купувачите:

Женски летачки кардиган

Flishенскиот летачки кардиган од срцев удар доаѓа во силуета со лесна облека Структурното тело му дава на

DEN 2.67
Sun Zero Every Blackout Poll Polly Single Curnate, 40 63
  • Ново
Мислење на купувачите:

Sun Zero Every Blackout Poll Polly Single Curnate, 40 63

Sun Zero Every 100% панели за завеси за затемнување обезбедуваат крајна технологија за блокирање на светлина за

DEN 407.84