• Ново
Sumn Industries Sandpipers плитки рефлексија на вода крајбрежна фотографија црна пловила врамена уметничка печатена wallидна уметност

Sumn Industries Sandpipers плитки рефлексија на вода крајбрежна фотографија црна пловила врамена уметничка

Buyers rating:
DEN 264.32

Износ

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно испрекинато платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна тежина. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката на кутијата дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 21 x 1,7 x 17 рамка, 20 x 1,5 x 16 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат Стандард : 21 x 1,7 x 17 преголеми : 31 x 1,7 x 25. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : животно, клун, птица, море, вода, крајбрежје, плажа, песочни пиперки. Дизајн од графи*тета студија.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Пирели П нула 315 40- y гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Пирели П нула 315 40- y гума

Пресвртница во развојот на опсегот на производи Pirelli, P Zero е избрана како оригинална опрема за некои од н�

DEN 2494.40