• Ново
Џемперот за кардиган на пионерската жена

Џемперот за кардиган на пионерската жена

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Чувствувајте се убаво и изгледајте убаво во овој џемпер од ќебе кардиган од страна на Pioneer Woman. Кардиганот има дарежливо вклопување и е дизајниран да се носи отворено. Прекрасната цветна шема quакард е и на предниот и задниот дел од џемперот. Достапно во две убави бои и достапни во големини S-XXXL исклучиво на линија во Wal- Pointelle Stitch. Шема на quакард. 100% памук. Машинско миење. Туркајте суво ниско. Отворен фронт.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Денот на Ферис Булер надвор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Денот на Ферис Булер надвор

Однесете го денот со кошула од нашиот избор на слободен ден на Ферис Булер Овој класик на Johnон Хјуз за мо

DEN 3.00