• Ново
Енергетска стоп предна заменска подлога за сопирачките и комплетот за ротор KOE2406

Енергетска стоп предна заменска подлога за сопирачките и комплетот за ротор KOE2406

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на залихите за вашето дневно возило. Комплетот вклучува ротори за замена на стилот на ОЕ (оригинална опрема) кои се 100% мелници избалансирани и прецизно изработени за да одговараат на вашето специфично возило. Влошките се карактеризираат со керамичка формула без прашина и бучава, која се потврдува преку тестови од 3 партии во САД за да ги одржите вашите тркала чисти и да изгледаат добро. Ако сакате да ги вратите оригиналните перформанси на сопирањето на вашето возило со лесна замена, не гледајте повеќе. Кажете здраво на мазна, тивка патување со замена на акции Z17. Енергетска стоп предна заменска подлога за сопирачките и комплетот за ротор KOE2406. Z17 Еволуција на керамички сопирачки со сопирачки со јаглеродни влакна со ниска прашина. Роторите користат G3000 леања и се балансирани од 100% мелница за перформанси и безбедност на акции. Ги вклучува сите хардвер неопходни за целосна инсталација. FITS : Lexus IS250 2015-2006.

Декларирани својства

Најдобри предлози

PlayGro Groovy Movers, пчела
  • Ново
Мислење на купувачите:

PlayGro Groovy Movers, пчела

Playgro Groovy Movers Movers Pee Toy прави прекрасен придружник за патувања за малку Се одликува со живописно обоен диз�

DEN 1.33
Women'sенски кредитимус се лизга
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски кредитимус се лизга

Станувањето и Go CredimSlipon може да ве однесе исто толку лесно на местото на кампот, како и на градската улица

DEN 2.00
Safavieh Kids Model Порака за килим или тркач
  • Ново
Мислење на купувачите:

Safavieh Kids Model Порака за килим или тркач

Купувајте Safavieh на Заштеди пари Во живо подобро.Кидс колекција на килими и необичен килим за килими за де

DEN 866.72