• Ново
Озарк Трага од не'рѓосувачки челик 10-во-џеб мулти-алатка

Озарк Трага од не'рѓосувачки челик 10-во-џеб мулти-алатка

Buyers rating:
DEN 687.04

Износ

Наречен по прекрасните планини Мисури Озарк, Озарк Патеки е вашата доверлива марка за сите ваши потреби за отворено или кампување. Од ладилници до џебни ножеви и сè што е помеѓу патеките на Озарк е совршено за вас. Мулти-алатката од не'рѓосувачки челик Ozark Trail 10-во-1 е совршен додаток на вашата опрема за отворено. Неговата градба од не'рѓосувачки челик е направена за да издржи на суровите временски услови и да се заштити од корозија. Со преносен дизајн на џеб од 10-во-1, можете да го земете со вас каде и да одите. За леснотија на пристап, едноставно прикачете ја оваа алатка на вашиот прстен или лента. Оваа алатка има многу намени, од дневни потреби како едноставни поправки на домаќинството и брзи мерења до подготвеност за итни случаи. Оваа џебна мулти-алатка вклучува и торбичка за носење за удобно складирање и транспорт. Без разлика дали го поминувате ловот за викенд, кампување или во движење, оваа мулти-алатка од 10-во-1 е за вас. Ozark Trail Trail Не'рѓосувачки челик 10-во-1 џеб мулти-алатка структура од не'рѓосувачки челик помага да се спречи корозија. Преносен дизајн е направен за да го преземете. Лесно за чување и транспорт со торбичка за носење на следната авантура. Прицврстувачи на клучен прстен или лента. Идеално за кампување, лов, пешачење и други активности на отворено.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Албум на билети, 8-1 4 8-3 4
  • Ново
Мислење на купувачите:

Албум на билети, 8-1 4 8-3 4

Прикажете ја вашата колекција на билети за Национална хокеј лига во овој албум 81 / 4 x 83 / 4 инчи ,...

DEN 93.12
Skechers Reggae Rockin Soundstage Sandal
  • Ново
Мислење на купувачите:

Skechers Reggae Rockin Soundstage Sandal

Skените Skechers, Reggae Rockin Soundstage Sandal Извлечете ја волуменот на вашата облека! Кожа горниот дел со затегнати ак�

DEN 320.00
Bonobos Fielder Men and Big Maniful Cargo Vest, до 3xl
  • Ново
Мислење на купувачите:

Bonobos Fielder Men and Big Maniful Cargo Vest, до 3xl

Подигнете го вашиот уличен стил со машката алатка за товар од бонобос Овој елек е направен со мешавина н

DEN 1.00